Hoppa till innehållet
Logga in

Klubbrekord

Seriespelet sedan 2012/13, 482 matcher. Uppdateras efter varje omgång.

1 serie

300

Christer MalmströmA · 2 apr 2022

  1. 300Texx Liljekrantz · F2026
  2. 300William Albertsson · F22026
  3. 299Anders Gadh · A2023
  4. 299Johan Högberg · A2023

2 serier

556

Anders GadhA · 24 jan 2015

  1. 519Sandra Andersson · A2023
  2. 515Claes Hultgren · F2025
  3. 513Glenn Uhlén · A2012
  4. 511Sven Örnell · A2025

3 serier

778

William AlbertssonF2 · 10 okt 2026

  1. 770Anders Gadh · A2015
  2. 749Claes Hultgren · A2020
  3. 749Sven Örnell · A2025
  4. 741Torbjörn Johansson · A2026

4 serier

1010

Sven ÖrnellA · 23 sep 2023

  1. 980Anders Gadh · A2015
  2. 977Johan Högberg · A2023
  3. 965Anders Gadh · A2023
  4. 963Claes Hultgren · A2019

Lagen

8-manna, 1 serie

1785

10 okt 2015 · serie 3

  1. 17822021
  2. 17672025
  3. 17442026
  4. 17382022

8-manna, 4 serier

6987

1 mar 2026

  1. 68002026
  2. 67792026
  3. 67592025
  4. 67332025

Tryck på ett resultat för laguppställningen.

300-serier

  1. William AlbertssonF2 · serie 310 okt 2026
  2. Texx LiljekrantzF · serie 21 mar 2026
  3. Christer MalmströmA · serie 42 apr 2022
← Till Vårkulla IK

Vårkulla IK A, 6225

10 oktober 2015 · Div 1 Södra Götaland

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Anders Gadh178222223213836
Jimmy Erlandsson191189235197812
Sven Örnell203160247189799
Glenn Uhlén238162222176798
Christer Malmström178196201186761
Mikael Sjögren157202195202756
Claes Hultgren146200234156736
Lennart Mattsson196165228138727
Laget14871496178514576225

Vårkulla IK A, 6647

31 oktober 2021 · Div 2 Västra Götaland

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Anders Gadh217237255228937
Jonny Larsson222247207201877
C-J. Thysell232174202233841
Claes Hultgren211190241194836
Ingemar A Johansson223215222166826
Johan Högberg202200234173809
Tobias Wallin279154186159778
Sven Örnell196178222147743
Laget17821595176915016647

Vårkulla IK A, 6660

8 mars 2025 · Div 1 Norra Götaland

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Sven Örnell277207265201950
Johan Högberg269224190208891
Christer Malmström205224216192837
Jonas Johansson224217158226825
Anders Gadh195195194236820
Jimmy Erlandsson204202202190798
Per-Anders Andersson216187193174770
Sami Olsson-Framåt177172230190769
Laget17671628164816176660

Vårkulla IK A, 6779

18 januari 2026 · Div 2 Västra Götaland 2

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Claes Hultgren214240246225925
Patrik Pettersson225256219194894
Johan Högberg193267208205873
Anders Gadh197233226202858
Torbjörn Johansson235206188226855
Jonas Johansson195190199221805
Sami Olsson-Framåt196172228198794
Christer Malmström226180171198775
Laget16811744168516696779

Vårkulla IK A, 6423

15 oktober 2022 · Div 2 Västra Götaland

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Johan Högberg205194225266890
Anders Gadh214176235225850
Sven Örnell193201232212838
Ingemar S Johansson204206219172801
Ingemar A Johansson196172213199780
Claes Hultgren236154190191771
Christer Malmström188164237174763
C-J. Thysell168189187186730
Laget16041456173816256423

Vårkulla IK A, 6987

1 mars 2026 · Div 2 Västra Götaland 2

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Johan Högberg219269214255957
Torbjörn Johansson247224270210951
Sami Olsson-Framåt196193286213888
Claes Hultgren201224268189882
Sven Örnell214234169256873
Anders Gadh169250180216815
Christer Malmström191174220585
Jonny Larsson209206148563
Jonas Johansson233240473
Laget6987

Vårkulla IK A, 6800

28 mars 2026 · Div 2 Västra Götaland 2

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Sami Olsson-Framåt234230276222962
Torbjörn Johansson195267247214923
Peter Claesson289203224203919
Johan Högberg191235180255861
Eric Lindholm171207205248831
Anders Gadh234181160201776
Patrik Pettersson218171211152752
Jonny Larsson215215162592
Jonas Johansson184184
Laget6800

Vårkulla IK A, 6759

15 november 2025 · Div 2 Västra Götaland 2

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Jonny Larsson277209220224930
Anders Gadh204205232277918
Sami Olsson-Framåt230225247208910
Torbjörn Johansson212235190201838
Jonas Johansson202162227215806
Sven Örnell189191185226791
Ingemar S Johansson182188226187783
Johan Högberg190223171199783
Laget16861638169817376759

Vårkulla IK A, 6733

25 oktober 2025 · Div 2 Västra Götaland 2

SpelareSerie 1Serie 2Serie 3Serie 4Totalt
Sven Örnell277234184224919
Torbjörn Johansson192234198257881
Jonas Johansson191224231216862
Johan Högberg189237212200838
Anders Gadh177222214212825
Ingemar S Johansson178223217204822
Christer Malmström175205225199804
Sami Olsson-Framåt223225448
Jonny Larsson197137334
Laget6733

Tack till våra sponsorer

  • BIMAB Byggservice i Mark
  • Camporado
  • Colorcoat Göteborg
  • Derome
  • Epok
  • Franzéns Textil i Kinna
  • Högbergs Lackering
  • ICA MM Skene
  • Kinna Husvagnsservice
  • Lillevra
  • Markbladet
  • Marks Bostads AB
  • Marks Bowling
  • Motor Trend
  • Palab
  • Pro Sock
  • Skene Marin
  • Sparbanken Sjuhärad
  • Svansjö Företagstjänst
  • Tandx
  • Textile Tube
  • TFM
Bli sponsor